Avene – Cleanance Ujë Pastrues për lëkurat e yndyrshme dhe me akne

  Avene – Cleanance Ujë Pastrues për lëkurat e yndyrshme dhe me akne

  Referenca:

  2,500 Lekë

  (Cleanance Eau Nettoyante)

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Purifikues, alternativë pa shplarje e Cleanance Gel për pastrimin e lëkurës së yndyrshme dhe/ose me akne.

  Kjo përkujdesje pastruese eleminon butësisht papastërtitë e fytyrës, duke përfshirë edhe makijazhin kundra ujit (waterproof) dhe zvogëlon sebumin e tepërt. Lëkura është e pastër, e freskët dhe e purifikuar.

  https://www.youtube.com/watch?v=lot7Y7KKmzY

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: