PHYTO-PHYTOCOLOR BOX 7.74+PHTOCOLOR 5.7,BIONDO MARRONE RAME

  PHYTO-PHYTOCOLOR BOX 7.74+PHTOCOLOR 5.7,BIONDO MARRONE RAME

  Referenca:

  4,900 Lekë

  Phytocolor Box ofron nje eksperience unike te lyerjes se flokeve ne shtepite tuaja, me nje rezultat profesional.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Phytocolor Box ofron nje eksperience unike te lyerjes se flokeve ne shtepite tuaja, me nje rezultat profesional. Nje ritual trajtimi i kompletuar:

  Pergatites: Box ofron nje trajtim per fibren e flokut ne gjatesi duke uniformizuar porozitetin per nje rezultat homogjen.

  Lyerja:  Trajtimi i ngjyrosjes mbyll dhe lemon demtimet e flokut per te  fiksuar ngjyren.

  Pas: Voile mbrojtes i ngjyres dhe e ve me ne dukje.

  4 aksesoe pofesionale inspiruar rutines se parukerise:

  Kremi mbrojtes i kontureve te fytyres, nje penel aplikues, nje mushama mbrojtese dhe nje pale doreza rezistente.

  Nje ngjyrosje me nje performance te larte:
  Ngjyre e thelle, natyrale dhe shkelqim
  Mbulon 100% thinjat dhe ngjyre qe zgjat ne kohe
  Pa Amoniak, pa PPD, pa RESORCINE, pa PARABENE

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: