Avene – Triacneal Krem për lëkura me akne

  Avene – Triacneal Krem për lëkura me akne

  Referenca:

  2,800 Lekë

  Fytyrë – Lëkura me imperfektione te shprehura triakneal

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Fytyrë – Lëkura me imperfektione te shprehura triakneal

  Përkujdesje e destinuar për lëkurat me imperfeksione të shprehura të adoleshentëve dhe të tërriturve.
  Ai bashkon përbërës plotësues të njëri-tjetrit për një efikasitet të përforcuar.
  Efect sose, movacion i patentuar kufizon fluksin e substancave përgjegjëse të anomalive të folikulave pilo-sebace, Acidi gfikoHk me anë të efektit të tij peeling sipërfaqësor, lëmon sipërfaqen e lëkurës. Retinaldehyde kufizon formimin e imperfeksioneve dhe parandalon lezionet reziduale post-akneike. Ujë Termai Avène qetësues dhe anti-irritues kontribon në reduktimin e skuqjeve të shpeshta në lëkurat e reja me probleme. Pa paraben.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: