Korff – Sun Secret Xhel mbrojtës i fytyrës (SPF 50+)

  Korff – Sun Secret Xhel mbrojtës i fytyrës (SPF 50+)

  Referenca:

  3,750 Lekë

  KORFF Sun Secret Protective Face Gel SPF 50+

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Xheli mbrojtës i fytyrës SPF 50 (mbrojtje shumë e lartë) është një xhel krem i lehtë, i freskët, i butë, aplikohet me lehtësi dhe është lehtësisht i parfumuar. I formuluar me një bashkim të filtrave fizik dhe kimik, i garanton lëkurës mbrojtjte nga rrezet e spektrit UVB/UVA dhe parandalon foto-plakjen.

  I pasuruar me DNA Safe Complexacid hialuronikaloe veraallantoina dhe pantenol, i jep lëkurës komfort dhe hidratim gjatë ekspozimit në diell.
  Rezistent ndaj ujit.
  Pa paraben dhe derivate të grurit.
  Pa ngjyrues.
  Jo komedogjenik.
  I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: