JOWAE REVITALIZING MOISTURIZING LOTION -Qumesht trupi per lekura normale me tendence te thate

  JOWAE REVITALIZING MOISTURIZING LOTION -Qumesht trupi per lekura normale me tendence te thate

  Referenca:

  2,015 Lekë

  Qumesht trupi per lekura normale me tendence te thate 400 ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Qumesht trupi per lekura normale me tendence te thate. Hidraton dhe tonifikon lekuren.

  Me permbajtje:

  - Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

  - Uje Bamboo - me aminoacide, acide yndyrore, minerale dhe vitamina; hidratim dhe rivitalizim. 

  - Gjalp Shea

  - Soje

  KESHILLA

  MENYRA E PERDORIMIT:

  Aplikohet ne mengjes dhe ne darke.

  *Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: