Korff – Purifying Serum matifikues dhe purifikues

  Korff – Purifying Serum matifikues dhe purifikues

  Referenca:

  5,400 Lekë

  Mattifying and Refiner Face Serum 30ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Serum i butë, i freskët, i lehtë dhe që përthithet shpejt.

  I përshtatshëm si një trajtim ribalancues anti-rrudhë për lëkurat e kombinuara dhe të yndyrshme.
  Produkti është i pasur me Lactococcus lactis dhe një Prebiotik për të mbështetur ekosistemin normal të lëkurës dhe balancën hidrolipidike. Vitamina B3, Polyporus officinalis dhe pudrat matifikuese ndihmojnë në normalizimin e prodhimit të yndyrës, reduktimin e diametrit të poreve dhe përthithjen e yndyrës së tepërt. Ekstrakti i shegës favorizon hidratimin, ndërsa ekstrakti i orizit ka efekt rigjenerues dhe kundër moshës.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar me një masazh të lehtë. Për një rezultat më të mirë aplikojeni para Korff Purifying face cream.

  • Jo komedogjenik
  • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
  • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: