Phyto – Phytodensia shampo për flokë me volum

  Phyto – Phytodensia shampo për flokë me volum

  Referenca:

  2,050 Lekë

   Veprim rivitalizues dhe forcues në flokë.
   I lë flokët më të lehtë, të butë
  Mbron dhe rivitalizon

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Rituali Phytodensia synon skalpin dhe fibrën kapilare për të rivendosur volumin dhe rininë. Kjo shampo pastron butësisht flokët dhe i lë më të butë, më të bukur dhe plot volum. Një miksim i bimës Vernonia dhe polifenoleve të rrushit që forcojnë dhe rivitalizojne flokun. Acidi hialuronik penetron deri në zemrën e fibrës së flokut dhe kolagjeni i akacias vesh kutikulën e flokut.

  Flokët duken më të bukur dhe më mevolum, plot me shkëlqim dhe butësi.
  – Veprim rivitalizues dhe forcues në flokë.
  – I lë flokët më të lehtë, të butë
  – Mbron dhe rivitalizon

  Përdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur dhe masazhojeni lehtësisht. Shplajeni. Përsëriteni, duke e lënë pak në skalp për 2 deri 3 minuta. Shplajeni mirë. Përdoreni 2-3 herë në javë vetëm ose bashkë më një shampo tjetër Phyto.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: