Lierac -Lift Integral Nutri Sculpting Lift Rich Cream-Krem ushqyes dhe anti rrudhë, me efekt lifting, për lëkurë të thatë

  Lierac -Lift Integral Nutri Sculpting Lift Rich Cream-Krem ushqyes dhe anti rrudhë, me efekt lifting, për lëkurë të thatë

  Referenca:

  8,450 Lekë

  Krem ushqyes dhe anti rrudhë, me efekt lifting, për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë 50ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim që tonifikon lëkurën dhe korrigjon rrudhat e krijuara gjatë viteve.

  Kombinimi i ekstrakteve të bimës Mahogany dhe Tulipanit lejla me acidin hialuronik i jep kremit veti anti rrudhë.

  Vaji Camellia dhe dyllrat vegjetalë ushqejnë lëkurën dhe e bëjnë më të butë. Kremit i janë shtuar dy biopolimerë të cilët tendosin lëkurën në mënyrë të menjëhershme. Pas disa aplikimesh lëkura është më e butë, më uniforme, më e tendosur dhe me më shumë shkëlqim.

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht.

  https://www.youtube.com/watch?v=JSf-s0qxsr8

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: