Klorane Shampooing Pivoine 200 ml-Shampo për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

  Klorane Shampooing Pivoine 200 ml-Shampo për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

  Referenca:

  1,300 Lekë

  Shampo për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara 200ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Formulim i cili krahas pastrimit, zbutjes dhe ushqyerjes së flokëve, qetëson irritimet, kruarjen dhe lehtëson zonat e skuqura të skalpit.

  KESHILLA

  Perdorimi

  Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: