Klorane Shampooing Avoine -Shampo me tërshërë për flokë të dëmtuar e të dobët

  Klorane Shampooing Avoine -Shampo me tërshërë për flokë të dëmtuar e të dobët

  Referenca:

  1,300 Lekë

  Shampo me tërshërë për flokë të dëmtuar e të dobët 200ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Formulim i përshtatshëm për flokë të dobët e që këputen. Mund të përdoret nga të gjitha moshat. Ndikon pozitivisht në fortësimin e flokut, shkëlqimin dhe butësinë e tij.

  Pa konservues, pa paraben.

  KESHILLA

  Perdorimi

  Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Mund të përdoret sashpesh të jetë e nevojshme.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: