SHINE ON 4 castano- BOJË FLOKËSH BIONIKE

  SHINE ON 4 castano- BOJË FLOKËSH BIONIKE

  Referenca:

  1,600 Lekë

  SHINE ONE&SHINE ON HS
  Bojra flokesh pa amoniak,pa gluten,pa konservant.Nje linje teresisht bimore e disponueshme ne nuanca te ndryshme.Ofron nje njgjyrosje sa me natyrale per floket tuaj dhe mbulim total te thinjave.Ngjyra vazhdon te jete intensive dhe plot shkelqim edhe pas shume kohesh.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: