Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate-Krem kundër celulitit

  Guam Crema Anti-Cellulite Zone Ostinate-Krem kundër celulitit

  Referenca:

  3,900 Lekë

  Krem kundër celulitit rezistent 100 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Zgjedhja e duhur për eleminimin e celulitit që nuk është larguar me trajtimet tradicionale.

  Përmban:

  -oligopeptide, me veti tonifikuese dhe anti-celulit

  -ekstrakte të fucusit, me veti astrigjente, tonifikuese dhe anti-celulit

  -kompleks të silicit me acidin manurik, që rrit elasticitetin e lëkurës,e rigjenerojnë atë dhe i japin shkëlqim.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet kremi në zonat me celulit dhe masazhohet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: