Klorane Creme Depilatoire Apaisante Visage-Krem depilues për zonat sensitive

  Klorane Creme Depilatoire Apaisante Visage-Krem depilues për zonat sensitive

  Referenca:

  1,250 Lekë

  Krem depilues për zonat sensitive 75ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Formulim i përshtatshëm për largimin e qimeve në fytyrë dhe në zonat sensitive të trupit.

  Në sajë të pranisë së ekstrakteve të likuiricias që kanë veti anti-irrituese nuk e dëmton epidermën, nuk lejon formimin e skuqjeve apo irritimeve dhe mund të përdoret dhe nga personat me lëkurë tepër të ndjeshme. Në sajë të kompleksit të tiolaktateve bën që qimet të këputen dhe epiderma të mbetet e paparekur.

  KESHILLA

  Perdorimi

  Aplikohet kremi në zonat e dëshiruara. Në fytyrë lihet për 4-5 minuta kurse në zonat e tjera lihet 6-8 minuta. Më pas shpëlahet me ujë të ngrohtë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: