Rilastil Aqua Light Cream-Emulsion ushqyes & hidratues për lëkurë normale në mikse

  Rilastil Aqua Light Cream-Emulsion ushqyes & hidratues për lëkurë normale në mikse

  Referenca:

  3,600 Lekë

  Emulsion ushqyes & hidratues për lëkurë normale në mikse 50 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim, i cili ka për qëllim të ushqejë lëkurën dhe ta mbrojë atë nga faktorët e jashtëm dëmtues.

  Absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe nuk e lë atë të yndyrshme.

  Për të penguar humbjen e ujit dhe për të mbajtur lëkurën të hidratuar, këtij formulimi i është shtuar kompleksi SK-Influksin dhe acidi hialuronik. Ekstraktet e vajit të aguliçes, në sajë të përmbajtjes së omega-6 i japin lëkurës butësi dhe shkëlqim.

  Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur. Testuar dermatologjikisht. Testuar mikrobiologjikisht. Testuar klinikisht. Jo komedogjenik. Pa ngjyrues. Pa parabene. Hipoalergjik.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes në lëkurë të pastruar paraprakisht. Përhapet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: