Klorane Shampooing Capucine (Purqark) -Shampo kundër zbokthit të thatë

  Klorane Shampooing Capucine (Purqark) -Shampo kundër zbokthit të thatë

  Referenca:

  1,300 Lekë

  Shampo kundër zbokthit të thatë 200ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Formulim i përshtatshëm kundër zbokthit të thatë. Ndihmon në pakësimin dhe eleminimin e copëzave të bardha të zbokthit që duken në sipërfaqe të flokut.

  KESHILLA

  Perdorimi

  Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Si fillim aplikohet 3 herë në javë dhe më pas si trajtim mbajtës përdoret një herë në javë.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: