Rilastil Sun System Ultra Light Gel-Cream SPF 50+

  Rilastil Sun System Ultra Light Gel-Cream SPF 50+

  Referenca:

  2,940 Lekë

  Xhel-krem me SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme 50ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Xhel-krem jo vajor, që absorbohet lehtësisht dhe plotësisht nga lëkura. Nuk le shenja të bardha në lëkurë. Parandalon djegjet dhe irritimet që mund të vijnë nga ekspozimi për një kohë të gjatë në diell si dhe dukurinë e fotoplakjes.

  Ushqen lëkurën dhe e bën më elastike. Si pasojë e filtrave që përmban mund të lerë njolla në rroba.

  I testuar klinikisht. I testuar për nikel, mërkur, paladium, krom dhe kobalt. Rezistent ndaj ujit. Hipolaergjik. Pa parabene, ngjyrues dhe derivate të grurit.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ndaj rrezatimit diellor. Riaplikohet disa herë, në varësi të ekspozimit ndaj rrezatimit.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: