JOWAE PURIFYING CLEANSING GEL-Xhel lares per lekura normale-mikse

  JOWAE PURIFYING CLEANSING GEL-Xhel lares per lekura normale-mikse

  Referenca:

  1,290 Lekë

  Xhel lares i pershtatshem per lekura normale-mikse me tendence te yndyrshme-

  200ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Xhel lares i pershtatshem per lekura normale-mikse me tendence te yndyrshme.

  Pastron, purifikon dhe largon yndyren e tepert.

  Me permbajtje: 

  - Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

  - Lotus i shenjte - veti mbrojtese dhe purifikuese, antioksidante, zbutes dhe adstrigjent. 

  - Acid lipoanimik

  MENYRA E PERDORIMIT:

  Aplikohet ne mengjes dhe na darke, ne lekure te njome, masazhohet dhe shpelahet me uje te bollshem.

  *Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: