BIONIKE-DEFENCE COVER CORRECTIVE FLUID FOUNDATION-Fondatine per lekurat sensitive dhe intolerante

  BIONIKE-DEFENCE COVER CORRECTIVE FLUID FOUNDATION-Fondatine per lekurat sensitive dhe intolerante

  Referenca:

  2,750 Lekë

  Fondatine fluide me SPF 30, per lekurat sensitive dhe intolerante me probleme me diskolorimin

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Mbulon ne menyre perfekte njollat e lekures te lokalizuara si dhe ato te perhapura ne zona me te medha te lekures. Bazohet ne nje formule te vecante qe i jep produktit nje teksture te lehte qe zgjat dhe e bene ate lehtesisht te aplikueshem ne lekure.

  I disponueshem ne 5 ngjyra.

  Permban:

  Pigmente te mikronizuara

  Filtra UV: filtra mineral (oksid zinku) dhe organik.

  KESHILLA

  Perdorimi: 

  Tundeni produktin para cdo perdorimi. Aplikoni 2-3 pika ne pjesen e prapme te dores, pastaj me nje furce apo me gishterinj aplikoni produktin ne lekure me levizje rrethore, duke filluar nga qendra e fytyres drejt pjeses se jashme te saj.

   

   

  E testuar per nikelin, kromin, kobaltin

  Pa arome, pa konservues, pa gluten.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: