JOWAE REPLUMPLING MASK -Maske per te gjitha tipet e lekures

  JOWAE REPLUMPLING MASK -Maske per te gjitha tipet e lekures

  Referenca:

  1,680 Lekë

  Maske e pershtatshme per te gjitha tipet e lekures-50ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Maske e pershtatshme per te gjitha tipet e lekures.

  Hidraton, mbush dhe zbut lekuren.

  Me permbajtje:

  - Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

  - Uje nga lulet Sakura - hidratuese, rifreskuese dhe me minerale esenciale.

  - Kompleks hidratues i bajameve te embla dhe farave te linit.

  - Glicerine vegjetale

  KESHILLA

  MENYRA E PERDORIMIT:

  Aplikohet 2 here ne jave ne shtrese te trashe.

  Tekstura ne trajte xheli i jep lekures freski. Lihet 10 min dhe teprica e mbetur ne lekure largohet me pambuk. 

  *Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: