BIONIKE-DEFENCE BODY ANTICELLULITE CREAM - GEL

  BIONIKE-DEFENCE BODY ANTICELLULITE CREAM - GEL

  Referenca:

  4,900 Lekë

  Trajtim lokal, I cili bazohet ne efektin ngrohes/ftohes. Stimulon mikroqarkullimin kapilar, duke bere te mundur drenimin e lengjeve dhe mbetjeve nga indi subkutan, ka nje teksture te lehte qe perthithet lehtesisht nga lekura. Nuk permban jod.

  Paketimi: 400 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Rezultatet nga studimet klinike, pas 6 javeve perdorimi te rregullit te kremit:

  • Efekti drenues- rritur me 27 %.
  • Perimetri i kofshes- reduktuar me 3,8 cm.
  • Reduktimi i pamjes se lekures “orange-peel”- reduktuar me 15 %.
  • Tonifikimi i lekures- rritur me 58%.
  • Lekure me e lemuar (raportuar kjo nga 80% e personave qe moren pjese ne studim.

  Permban:

  Curcuma zedoaria, Eugenia caryophillus, Zingiber oficinale, genistein, kafeine, karnitine, Spirulina platensis, mentol, Capsicum frutescens, Lonicera japonica.

  Eksipientët: Polimere gelling, silikone, glicerinë, isohexadekan, alkool denat, Ujë të dejonizuar

  KESHILLA

  Perdorimi: Aplikoni produktin ne mengjes dhe ne mbremje, duke e masazhur.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: