BIONIKE-DEFENCE COLOR CRYSTAL LIPGLOSS

  BIONIKE-DEFENCE COLOR CRYSTAL LIPGLOSS

  Referenca:

  1,400 Lekë

  Shkelqyes buzesh me nje formule kremoze dhe jo ngjitese.

  Permban mikro-perla qe sigurojne nje ngjyre me shkelqim dhe permiresojne formen dhe vellimin e buzeve. E disponueshme ne 6 ngjyra. (302-308)

  Paketimi: 6 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  FAKTORET “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ: 

  Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.

  Vaji Moringa oleifera:  Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).

  Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: