Rilastil After Sun Lotion-Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell

  Rilastil After Sun Lotion-Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell

  Referenca:

  2,100 Lekë

  Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell 200ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim i përshtatshëm për t’u përdorur si në trup ashtu dhe në fytyrë.

  Ka një teksturë të lehtë dhe absorbohet plotësisht nga lëkura. Ushqen lëkurën dhe e zbut atë.

  Qetëson irritimet dhe ofron një ndjesi freskie.

  Në sajë të kompleksit Pro-DNA rigjeneron lëkurën e dëmtuar nga radikalet e lira. Ndihmon në ruajtjen e ngjyrës. Pa filtra diellorë. Testuar për nikel, mërkur, krom, paladium dhe kobalt. Jo komedgjenik. Hipoalergjik. Pa parabenë dhe derivate të grurit.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet në lëkurë pas ekspozimit në diell.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: