BIONIKE-DEFENCE COLOR NUDE SERUM R3-Fondatine liquide me efekt antirrudhe

  BIONIKE-DEFENCE COLOR NUDE SERUM R3-Fondatine liquide me efekt antirrudhe

  Referenca:

  4,000 Lekë

  Fondatine liquide me efekt te trefishte antirrudhe (Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron), qe i dhuron lekures suaj nje ndjesi te mendafshte. Ka faktor mbrojtes Spf 15 dhe mban efektin deri ne 8 ore. E disponueshme ne 3 kode (601 -602- 603).

  Paketimi: 30ml  

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  HPP-teknologji (Pigmente me performance te larte) pigmente te veshura: Sigurojne aderim maksimal dhe krijojne nje barriere te papershkueshme ne lekure.

  Agjentet teksturues te silikonit: Japin nje ndjesi te bute si mendafshi ne prekje.

  GGP: Perberes te vecante aktiv ne gjendje te rigjenerojne elementet perberes te lekures dhe te vonojne plakjen e qelizave.

   Vitaminat F, A, C, E: Promovojne sintezen e kolagjenit, kane efekt antioksidues dhe rigjenerues.

  Likopene: Fito-perberes me efekt te forte antioksidues.

  KESHILLA

  Perdorimi: Aplikojeni me ndihmen e furces FOUNDATION BRUSH per nje perhapje te njetrajtshme.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: