BIONIKE-DEFENCE DEO ACTIVE 72H Milky emulsion

  BIONIKE-DEFENCE DEO ACTIVE 72H Milky emulsion

  Referenca:

  970 Lekë

  Deodorant per individet qe vuajne nga djersitja e tepert

  Paketimi: 100 ml

  Sasia
  There are not enough products in stock


   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Deodorant per individet qe vuajne nga djersitja e tepert. Pa alkol. Siguron mbrojtje deri ne 72 ore. I pershtatshem dhe ne situata stresi ku djersitja shtohet.

  Klorhidrat alumini: Antiperspirant, rregullon djersen duke punuar siperfaqesisht ne nivelin e kanaleve sekretore te gjendrave te djerses.

  Zink PCA: Kripe e perbere nga acid zinku dhe pirrolidoni-karboksilik (PCA), nje komponent fiziologjik i Faktorit Natyral hidratues(NMF). Kombinon vetite astrigjent te zinkut me vetite hidratuese te PCA.

  Derivati i bimes se limonit: Neutralizon aromen e keqe.

  Sistemi me clirim te ngadalesuar (zeolit): Perdoret per te inkapsuluar parfumin, duke shmangur keshtu kontaktin me lekuren dhe duke zgjatur ndjenjen e freskise dhe mireqenies.

  Vitamina E: Antioksidant.

  Panthenol - Allantoin: Kane veti qetesuese dhe riepitilizuese.

  KESHILLA

  Perdorim : Aplikoni produktin ne lekure te pastruar dhe te thate.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: