Phyto – Phytocolor Shampo mbrojtëse e ngjyrës

  Phyto – Phytocolor Shampo mbrojtëse e ngjyrës

  Referenca:

  1,490 Lekë

  Phytocolor Protecting Shampoo

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Shampo e zhvilluar posaçërisht për flokët e lyer, duke i mbrojtur dhe rikthyer shkëlqimin.

  Me bazë të butë larjeje (me surfaktante me origjinë natyrale) pastron butësisht flokët duke mbrojtur ngjyrën dhe rikthyer shkëlqimin.

  Përmban

  • Tanine nga bima Tara dhe Ekstrakte të Lulediellit: antioksidantë të fuqishëm. Pengojnë degradimin e pigmenteve dhe pengojnë fiksimin e molekulave të Bakrit, që gjendet në ujë për t’u fiksuar në fibrën e flokut.
  • Ekstrakte të luleve Hibiscus: Neutralizon alkalinitetin e bojës duke i dhënë flokut shkëlqim. Gjithashtu ka veti zbutëse dhe hidratuese.

  Rezultati

  Pas përdorimit, flokët janë të mbrojtur dhe të butë.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: