Avene – Qumësht i Butë Pastrues

  Avene – Qumësht i Butë Pastrues

  Referenca:

  2,350 Lekë

  Gentle Milk Cleanser

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Kremoz dhe i pasur me Ujë Termal Avene, Qumështi i butë pastrues Avene eleminon, pa irritime, papastërtitë e lëkurës dhe respekton filmin hidrolipidik.
  Shume i butë, ai është i formuluar me përbërës aktivë që tolerohen shumë mirë për t’ju përgjigjur nevojave të lëkurave të ndjeshme që kanë tendencë të thahen.

  • Zbutës dhe kundër irritimeve falë sasisë së lartë të Ujit Termal Avene.
  • Pastrues: pa agjentë agresive pastrues, ky qumësht pastron në mënyrë perfekte fytyrën, sytë dhe buzët duke respektuar integritetin e lëkurës.
  • Hidratues: Falë formulës të pasur me përbërës aktivë hidratues, lë një ndjesi komforti gjatë gjithë ditës.

  Hipoalergjike, jo komedogjenike.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni me një pambuk në fytyrë dhe qafë.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: