Rilastil Sun System SPF 50+ Dry Touch Spray

  Rilastil Sun System SPF 50+ Dry Touch Spray

  Referenca:

  3,240 Lekë

  Spraj mbrojtës ndaj diellit për trupin , lëkurë e ndjeshme 200 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim me një teksturë të lehtë, i përshtatshëm për t’u përdorur dhe nga personat me lëkurë tepër të ndjeshme.

  Ofron një mbrojtje maksimale si ndaj rrezatimit UVA dhe ndaj atij UVB. Parandalon irritimet, skuqjet dhe djegiet, që mund të krijohen si pasojë e ekspozimit në diell për një kohë të gjatë.

  Përmban DNA e natriumit që i jep lëkurës butësi dhe elasticitet. Testuar klinikisht. Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt. Hipoalergjik. Pa parabenë, ngjyrues dhe derivate të grurit.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: