Lierac Lift Integral Sculpting Lift Cream-Krem rimodelues anti-rrudhë, për lëkurë normale në të thatë

  Lierac Lift Integral Sculpting Lift Cream-Krem rimodelues anti-rrudhë, për lëkurë normale në të thatë

  Referenca:

  9,050 Lekë

  Krem rimodelues anti-rrudhë, për lëkurë normale në të thatë. 50ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim, i cili në sajë të kombinimit të dy biopolimerëve tendos lëkurën që në momentin e parë të aplikimit (efekt lifting).

  Vaji i bimës Candolle i jep këtij kremi veti ushqyese, kurse kombinimi i acidit hialuronik me ekstraktet e bimës Mahogany dhe Tulipanit Lejla veprojnë kundër rrudhave.

  Ekstraktet e frutave të pyllit, zambakut, Fresias së bardhë dhe drurit të Sandalit sigurojnë një aromë të këndshme dhe unike. Pas disa aplikimesh lëkura juaj do të ketë fituar hidratimin e humbur uniformitetin. Pa parabene.

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: