Lierac Hydragenist Mat Moisturizing Oxygenating Cream-Gel-Xhel-krem hidratues për lëkurë normale në mikse

  Lierac Hydragenist Mat Moisturizing Oxygenating Cream-Gel-Xhel-krem hidratues për lëkurë normale në mikse

  Referenca:

  6,350 Lekë

  Xhel-krem ushqyes e hidratues për lëkurë normale në mikse 50ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim, i cili ushqen lëkurën, i jep asaj një pamje mat dhe zbeh rrudhat.

  Me kompleksin Hydra O2 në përmbajtje, të përbërë nga kombinimi i përbërësve të mëposhtëm:

  – Biomimetik oksigjen – një kompleks me origjinë vullkanike i pasur me magnez që imiton efektin e oksigjenit në nxitjen e metabolizmit dhe hidratimin e lëkurës

  – Acid hialuronik, qe ka veti të mbajë ujin në sasi shumë më të madhe se pesha e tij, duke rritur hidratimin e lëkurës.

  -Kompleks vitaminash e mineralesh dhe ekstrakt të gjethes së bimës Vermonia që ushqejnë lëkurën.

  I pasur me pluhurin e imët të orizit dhe substanca matifikuese me efekt soft focus. Ekstraktet ujore te trëndafilit, jasminës dhe gardenias i japin këtij balsami një aromë të këndshme dhe lënë në lëkurë një ndjesi freskie. Pa parabene. Jo komedogjenik. I testuar dermatologjikisht.

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: