JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT -Gel per fytyren

  JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT -Gel per fytyren

  Referenca:

  2,360 Lekë

  Gel per fytyren - 40 ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI
  Antioxidant Lumiphenol & Kumquat 
  Gel per fytyren, i pershtatshem per lekurat edhe me sensitive.

   95% e perberesve kane origjine natyrale
  Hidraton 24 ore, i jep energji lekures dhe nje freski te menjehershme.

  Aplikohet ne mengjes

  Sekrete Jowaé: Ushtrohet nje presion i lehte mes vetullave, zone e quajtur "syri i 3" Stimulimi i kesaj pike, i cili eshte rezultat i aktivizimit, ndihmon te aktivizoje energjine qe rikthen ekuilibrin

  Perberesit Aktive: - Antioxidant Lumiphenols 
                             - Kumquat 
                             - Caffeine 

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: