JOWAE VITAMIN RICH MOIST REVITALIZING EYE GEL-Xhel per zonen rreth syve

  JOWAE VITAMIN RICH MOIST REVITALIZING EYE GEL-Xhel per zonen rreth syve

  Referenca:

  2,000 Lekë

  Xhel i pershtatshem per zonen rreth syve - 15 ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Xhel i pershtatshem per zonen rreth syve. I jep zones se syve hidratim, zbutje dhe tonifikim. Shenjat e lodhjes zhduken.

  Permbajtja:

  • Ekstrakte kumquat
  • Ekstrakte te bimes Ruscus

  KESHILLA

  Perdorimi:
  Aplikohet ne mengjes dhe ne darke. 

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: