Avene – Eksfoliant delikat per lëkurën

  Avene – Eksfoliant delikat per lëkurën

  Referenca:

  2,550 Lekë

  Avene Gentle Exfoliating Gel

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Fytyrë

  Veprimi mekanik dhe i butë i mikrosferave i plotësuar nga veprimi keratoregullues largon të gjitha papastërtitë duke i falur lëkurës freski, shkëlqim dhe komfort. Kjo përkujdesje pastron në thellësi dhe pa irrituar madje edhe lëkurat më të ndjeshme.

  Udhëzime mbi përdorimin

  1 -2 herë në javë. Pa paraben

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: