Rilastil Pelli Intolleranti Light Cream-Krem ushqyes për lëkurë të ndjeshme normale në mikse

  Rilastil Pelli Intolleranti Light Cream-Krem ushqyes për lëkurë të ndjeshme normale në mikse

  Referenca:

  2,350 Lekë

  Krem ushqyes për lëkurë të ndjeshme normale në mikse 50ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim i përshtatshëm për lëkurë tepër të ndjeshme dhe lehtësisht të irritueshme. Ky krem ka për qëllim:

  – të ushqejë lëkurën

  – të rigjenerojë barrierën mbrojtëse të saj

  – të parandalojë “plakjen'” e lëkurës.

  Këto veti i fiton në sajë të pranisë në të të acidit hialuronik. Testuar dermatologjikisht. Testuar mikrobiologjikisht. Testuar klinikisht në persona me lëkurë tepër të ndjeshme. Pa alkool dhe pa konservues. Pa parfum dhe pa ngjyrues. Pa produkte me origjinë nga lanolina dhe gruri. Jo komedogjenik.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet në lëkurë të pastruar paraprakisht dhe përhapet me lëvizje rrethore derisa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: