Korff – Sun Secret Fluid kundër njollave (SPF 50+)

  Korff – Sun Secret Fluid kundër njollave (SPF 50+)

  Referenca:

  3,750 Lekë

  Sun Secret Anti-spot Fluid

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Fluid kundër njollave me SPF 50+ (mbrojtje shumë e lartë) me një teksturë të butë, të mëndafshtë dhe aromë të lehtë. Filtrat UVB dhe UVA dhe Vitamina PP mbrojnë lëkurën nga fotoplakja dhe parandalojnë njollat në lëkurë. Kompleksi Antiox ndalon formimin e radiakleve të lira.

   • Rezistent ndaj ujit
   • Pa ngjyrues dhe derivate të grurit. Jo komedogjenik.

  • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
  • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në lëkurë të pastër 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje të shpejta deri në përthithjen e plotë. Përsëriteni aplikimin disa herë gjatë ditës

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: