Rilastil Sun System SPF 30 Light -Emulsion Emulsion me SPF 30+ për lëkurë mikse në të yndyrshme

  Rilastil Sun System SPF 30 Light -Emulsion Emulsion me SPF 30+ për lëkurë mikse në të yndyrshme

  Referenca:

  2,600 Lekë

  Emulsion mbrojtës ndaj diellit SPF 30+ për lëkurë mikse në të yndyrshme 50 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim jovajor, me një teksturë të lehtë, ideale për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.

  Në sajë të kompleksit Pro-DNA mbron lëkurën nga dukuria e fotoplakjes. Përmban filtrat MBBT dhe Escalol, duke i ofruar lëkurës suaj mbrojtje si ndaj rrezatimit UVA dhe atij UVB. Testuar klinikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium. Jo komedogjenik Hipoalergjik. Pa parabene, ngjyrues dhe derivate të grurit. Rezistent ndaj ujit.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit ndaj rrezatimit diellor. Riaplikohet disa herë, në varësi të ekspozimit.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: