Phyto – Phytobaume, balsam hidratues për flokë normal në të thatë

  Phyto – Phytobaume, balsam hidratues për flokë normal në të thatë

  Referenca:

  2,220 Lekë

  Phytobaume hydration

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Karkateristikat e produktit:

  Balsam hidratues për flokë normalë të thatë. I përdorur pas çdo larje, PHYTOBAUME HYDRATATION shtrin menjëherë flokët nga normalë në të thatë pa i rënduar. Të lehtë për tu krehur, flokët rigjejnë shkëlqimin dhe butësinë.

  Formulimi:

  Pa silikon. Vaji i jojobës i përzgjedhur për vetitë e tij zbutëse dhe rigjeneruese i bashkohet një derivati të vajit të ricinit për të mbrojtur dhe hidratuar flokët. Ekstrakti i farave të anxhelikës, me veti tonifikuese dhe pastruese, u dhuron shkëlqim dhe vitalitet flokëve.

  Mënyra e përdorimit:

  Pas shampos, përhapni një sasi të vogël të produktit në flokë të tharë mirë. Shpëlajeni menjëherë.
  Këshilla për përdorim: Për një veprim rigjenerues në thellësi, përdorni një maskë hidratuese një herë në javë.
  Për një veprim rigjenerues në thellësi, përdorni një maskë hidratuese një herë në javë.

  Rezultatet: Më shumë butësi në 96% të subjekteve.
  Më shumë shkëlqim në 97% të subjekteve .Lëmon flokët pa i rënduar në 97% të subjekteve

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: