Korff – Perfect Balance Vaj i thatë për fytyrën

  Korff – Perfect Balance Vaj i thatë për fytyrën

  Referenca:

  6,300 Lekë

  Perfect Balance Face Dry Oil 15ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Vaj fytyre i thatë i indikuar për forcimin dhe rigjetjen e ekuilibrit të lëkurës, duke dhuruar një ndjesi komforti. Me ekstrakt të Centella asiaticavaj Cameliavaj Inca dhe ekstrakt të Lupinus albus ristrukturon dhe ushqen në thellësi. Ka një konsistencë jashtëzakonisht të lehtë dhe të mëndafshtë, i dhuron lëkurës butësi, elasticitet, uniformitet dhe ndriçim.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë të pastruar, duke e përhapur me lëvizje rrethore deri në perthithjen e plotë. Për një veprim më intensiv aplikoni më pas Korff Perfect Balance Face Cream.

  • I testuar klinkisht dhe dermatologjiksht
  • I testuar për Nikel, kobalt, Korm, Paladium dhe Mërkur

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: