Rilastil Acnestil Mousse Detergente Viso-Shkumë larëse për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike

  Rilastil Acnestil Mousse Detergente Viso-Shkumë larëse për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike

  Referenca:

  2,090 Lekë

  Shkumë larëse për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 150ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  E krijuar për një përdorim të përditshëm, kjo shkumë pastron plotësisht lëkurënn, pa dëmtuar shtresën hidrolipidike të saj.

  Diglicinat azelati i kaliumit rregullon aktivitetin e gjendrave që prodhojnë yndyrë, kurse digluconati i clorhexidinës dhe oligopeptidi 10 pakësojnë formimin e kolonive bakteriale, duke parandaluar krijimin e puçrrave të infektuara.

  Për të ushqyer dhe mbajtur të butë lëkurën, formulimit i është shtuar acidi hialuronik dhe panteoli.

  Testuar për nikel, kobalt, mërkur, krom dhe paladium. Testuar klinikisht. Jo komedogjenik. Hipoalergjik. Pa SLES, pa SLS, pa parabenë, pa ngjyrues, pa parfum dhe pa derivate të grurit.

  KESHILLA

  Përdorimi

  Aplikohet në lëkurë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: