Lierac – Homme Balsam after-shave (pas rroje)

  Lierac – Homme Balsam after-shave (pas rroje)

  Referenca:

  3,500 Lekë

  Homme After-Shave Soothing Balm 75ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Pa alkool, ky balsam qetëson dhe eleminon ndjesinë e djegies dhe irritimet e shkaktuara nga brisku. Përdorimi i përditshëm ndihmon në ngadalësimin e rritjes së qimeve për një rruajtje më të lehtë dhe të shpejtë.

  Ky krem-balsam është i pasuruar me ekstrakte bimësh me origjinë natyrale për një lëkurë të butë e të lëmuar. Mente (1%) dhe Calendula (2,3%) kanë veprim anti-inflamator duke qetësuar irritimet dhe zbutur lëkurën. Kompleksi bimor kundër rritjes së qimeve  (Fibraurea recisa –3%) ndihmon në një rruajtje më të lehtë dhe të shpejtë.

  Për një komfort maksimal, ky balsam përmban Shea butter (1,5%) dhe agjent antibakterial. Kompleksi energjizues  SKINPOWER 5 përmban 5 minerale dhe oligo-elemente – kalcium, zink, magnezium, bakër, mangan – që fuqizojnë efektivitetin e përbërësve aktivë të produktit.

   • Formulë jo alkolike, jo i yndyrshëm, jo i ngjitshëm, jo komedogjenik.
   • Formule antibakteriale e testuar nën kontroll dermatologjik.

  • Për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë, pas rrojes.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: