Korff – Sun Secret Ujë Abronzues

  Korff – Sun Secret Ujë Abronzues

  Referenca:

  2,570 Lekë

  Sun Secret Super Bronzing Sun Water

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Korff Sun Secret Ujë super nxirës është një spraj i freskët, i lehtë dhe lehtësisht i absorbueshëm, i përshtashëm për ti dhënë një nxirje të lehtë fytyrës dhe trupit. Formula inovative me kompleksin DNA-SAFE ruan bukurinë e lëkurës dhe parandalon plakjen. Për më tepër në sajë të përbërësit Melanobronze 2% stimulon prodhimin e melaninës edhe pa ekspozim në diell, duke shpejtuar dhe intensifikuar nxirjen. Lëkura merr një ngjyrë të kaftë uniforme në pak ditë. Për fototipet e errëta ose të mesme me lëkurë të mësuar nga dielli. Pa filtra solare.

  – Pa paraben
  – I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht
  – I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: