Klorane Deodorant Bille -Deodorant roll-on pa Alumin

  Klorane Deodorant Bille -Deodorant roll-on pa Alumin

  Referenca:

  1,350 Lekë

  Deodorant roll-on pa Alumin 40ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Formulim që neutralizon aromat e pakëndshme pa ndikuar në proçesin normal të respirimit të lëkurës.

  Përmban ekstrakte të mëllagës së bardhë që e bën të përshtatshëm dhe për lëkurat më të ndjeshme.

  Pa paraben, pa kripëra të aluminit, pa alkool. Nuk lë njolla.

  KESHILLA

  Perdorimi Aplikohet në zonën e sqetullës.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: