BIONIKE-DEFENCE COLOR LIPSHINE

  BIONIKE-DEFENCE COLOR LIPSHINE

  Referenca:

  1,350 Lekë

  Buzekuq semi-transparent.

  I jep buzeve shkelqim dhe butesi.

  I disponueshem ne 6 nuanca. (202-208)

  Paketimi: 3.5 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  FAKTORET “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ.

  Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.

  Vaji Moringa oleifera:  Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).

  Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

  KESHILLA

  Perdorimi: Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qendres se buzes. Perdorni ne fillim lapsin e buzeve per ti konturuar me mire.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: