JOWAE SOOTHING REPAIRING BALM -Balsam per lekure shume te thate dhe te acaruar

  JOWAE SOOTHING REPAIRING BALM -Balsam per lekure shume te thate dhe te acaruar

  Referenca:

  1,030 Lekë

  Qeteson lekurat shume te thata dhe te acaruara - 40ML

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Qeteson lekurat shume te thata dhe te acaruara. Lekura do te ndjehet me e bute ne prekje.

  Me permbajtje:

  - Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

  - Centella Aziatike - me veti rigjeneruese dhe lehtesuese te dhimbjeve.

  - Acid Hialuronik

  - Glicerine vegjetale

  MENYRA E PERDORIMIT:

  Aplikohet 1 ose 2 here gjate dites ne zonat e demtuara,ne fytyre ose ne trup,tek femijet mbi 3 vjec ose adultet

  *Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: