JOWAE OXYGENATING EXFOLIATING CREAM * 75ML

  JOWAE OXYGENATING EXFOLIATING CREAM * 75ML

  Referenca:

  1,755 Lekë

  Scrub oksigjenues ne forme kremi per te gjithe tipet e lekures me 96% te perberesve natyral - 75 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  Scrub oksigjenues ne forme kremi per te gjithe tipet e lekures me 96% te perberesve natyral.
  Antioxidant Lumiphenol & Imperial Peony

  Eliminon qelizate e vdekura dhe papastertite e ambjentit duke e lene lekuren te lemuar dhe te shkelqyeshme.

  Lekura mer fryme serish e cliruar nga mungesa e oksigjenimit.

  KESHILLA

  PERDORIMI

  Aplikohet ne lekure te lagur 2 here ne jave. Masazhohet gjate dhe shpelahet

  Perberesit aktive: 

  - Antioxidant Lumiphenols

  - Imperial peony

  - Exfoliating grains of vegetable origin

  - Corn (non-GMO)

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: