Korff – Lifting Night Crema Lifting Effect

  Korff – Lifting Night Crema Lifting Effect

  Referenca:

  8,100 Lekë

  Krem nate me nje teksture te pasur, te bute dhe te rehatshem.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  “Krem nate me nje teksture te pasur, te bute dhe te rehatshem. Formula me ekstrakt tershere (Avena Sativa) 4% dhe Acid Hialuronik me peshe te larte molekulare relaksojne dhe tonifikojne lekuren, duke dhene nje efekt te menjehershem lifting. Acidi Hialuronik hidraton ne thellesi lekuren dhe redukton rrudhat me nje efekt mbushes. Ekstrakti i Goji Berry dhe perberesit aktive Multimineral ndricojne lekuren, duke i dhene shkelqim. Per me teper, ekstrakti i Bambuse, ushqen lekuren ne thellesi.
  Per te gjithe tipet e lekurave.

  Perdorimi: Aplikojeni ne darke ne lekure te pastruar mire dhe te thate, duke e perhapur produktin me levizje rrethore derisa te perthithet ploteesisht.

  Pa paraben
  Jo komedogjenik
  I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
  I testuar per Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Merkur

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: