Phyto – Phytokératine Extreme Shampo për floke të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë

  Phyto – Phytokératine Extreme Shampo për floke të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë

  Referenca:

  2,380 Lekë

  Phytokératine Extrême Exceptional Shampoo

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Shampo për floke të dëmtuar, të brishtë dhe të thatë.

  Phyto Phytokératine Extreme Exceptional Shampoo riparon , ushqen, jep fleksibilitet dhe shkëlqim tek flokët e dëmtuar, të brishtë dhe të thatë.

  Kjo shampo kombinon keratinen bimore, gjalpë sapote dhe vaj baobabi që depërtojnë në fibër për tu riparuar intensivisht.

  Kjo bazë pastruese me origjinë bimore pa sulfate pastrojnë butësisht flokun.

  Me një përdorim të rregullt, flokët janë të butë dhe të mendafshtë, si dhe më rezistent. Ato rifitojnë shkëlqimin.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: