Lierac Man Ultra Hydratant Balm-Balsam hidratues për meshkuj për lëkurë të thatë

  Lierac Man Ultra Hydratant Balm-Balsam hidratues për meshkuj për lëkurë të thatë

  Referenca:

  4,750 Lekë

  Balsam hidratues për meshkuj për lëkurë të thatë 50ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Fomulim ideal për meshkuj me lëkurë tepër të ndjeshme.

  Përmban aminoacide, që kanë aftësi të lidhin ujin dhe të pengojnë largimin e tij dhe alga të kuqe, të cilat nxisin proçesin natyral të hidratimit të lëkurës. Ekstraktet e pishës siberiane pengojnë largimin e ujit nga lëkura, e mbrojnë atë dhe i ofrojnë një ndjesi komforti.

  Formulim jo i yndyrshëm. Jo komedogjenik. Testuar dermatologjikisht.

  PërdorimiAplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë.

  Mund të aplikohet dhe pas rruajtjes.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: