Phyto – Phytomillesime koncentrat mbrojtjës dhe hidratues i flokëve të lyer

  Phyto – Phytomillesime koncentrat mbrojtjës dhe hidratues i flokëve të lyer

  Referenca:

  3,500 Lekë

  Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate është një përkujdesje pa shplarje që lejon mbrojtjen dhe hidratimin e flokëve të lyer dhe të ashpër.
  Kjo përkujdesje përmban ekstrakte të luleve dhe frutit të pemës së mollës që bën të mundur ushqimin e flokut duke e lënë të butë dhe plot shkëlqim.
  The Red Love Apple është e pasur me antociane, pigmente natyrale që mundësojnë këtë ngjyrë intensive të kuqe dhe kapjen e radikaleve të lira që ta ruajne atë nga oksidimi.

  Përdorimi: Sprucojeni në flokë të lagur pas shampos ose në flokë të thatë si përkujdesje të përditshme. Pa shplarje

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: