Klorane Shampooing Camomille -Shampo me kamomil për flokë biondë

  Klorane Shampooing Camomille -Shampo me kamomil për flokë biondë

  Referenca:

  1,300 Lekë

  Shampo me kamomil për flokë biondë 200ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Formulim i përshtatshëm veçanërisht për flokët bionde. Në sajë të pigmentit të verdhë që nxirret me ekstrakim nga petalet e kamomilit, i jep flokut një reflektim të verdhë, pa depërtuar në rrënjën e flokut.

  Kjo shampo i ushqen flokët, u jep volum dhe shkëlqim.

  KESHILLA

  Perdorimi

  Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Aplikohet sa herë të jetë e nevojshme.

  https://www.youtube.com/watch?v=8cKAaGHkQKU

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: