Korff – Lifting Eye and Lip Contour Cream Lifting Effect

  Korff – Lifting Eye and Lip Contour Cream Lifting Effect

  Referenca:

  5,450 Lekë

  Trajtim për konturin e syve dhe buzëve me një teksturë krem/xhel

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Trajtim për konturin e syve dhe buzëve me një teksturë krem/xhel, të lehtë dhe që përthithet me lehtësi. Formula, me përmbajtje tërshëre (Avena Sativa) dhe Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare, relakson dhe tonifikon lëkurën, duke dhënë një efekt lifting të menjëhershëm. Acidi Hialuronik hidraton lëkurën në thellësi dhe redukton rrudhat me një efekt mbushës. Ekstrakti i Goji Berry dhe përbërësit aktiv Multimineralet ndriçojnë lëkurën, duke i dhënë shkëlqim.

  Për të gjithë tipet e lëkurave.

  Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në konturin e syve dhe buzëve të pastruara. Masazhojeni produktin lehtë derisa të përthithet plotësisht.

  Pa paraben
  Jo komedogjenik
  I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
  I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: